Hala Laboratoria
Przyszłości CRPK

CRPK logo CRPK logo
Laboratoria przyszłości Laboratoria przyszłości
Kontrast Czcionka

Bardzo miło jest nam gościć studentów i wykładowców uczelni SWPS.

W ramach współpracy z SWPS w naszej Sali Kolumnowej odbywają się właśnie przeglądy projektów studentów School of Form, czyli wzornictwa. Przeglądy odbywają się dwa razy do roku, w formie wystawy, na której studenci specjalności Communication i Product, prezentują swoje prace stworzone na zajęciach projektowych w danym semestrze. W projektach tych spotykają się praktyczne umiejętności warsztatowe z wiedzą i narzędziami z obszaru nauk społecznych i humanistycznych, po to by powstawały projekty odpowiedzialne, wrażliwe, użyteczne, mądre i piękne. Ponad 300 uczniów prezentuje samodzielnie wykonane prototypy, stworzone w pracowniach ceramiki, a także w ślusarni i stolarni, z pomocą technik digitalu, sitodruku, foto-video oraz przy użyciu robota KUKA. Prezentowane są również projekty interdyscyplinarne, wykorzystujące AI, kodowanie, elementy animacji i komunikację wizualną. Część projektów z metalu zostanie w marcu pokazana na wystawie o Julii Keilowej w Muzeum Warszawy.

Salę Kolumnową podzielono na sektory, pozwalające lepiej zapoznać się z wystawianymi na stolikach pracami. Projekty będą pokazywane od 29.01 do 04.02 oraz 10 i 11 lutego.

Gratulujemy wszystkim studentom, których prace zapewniły im zaliczenia uczelnianych przedmiotów i mamy nadzieję, że w przyszłości również będziemy was gościć.

Wspieramy działania polskich branż kreatywnych

Chcesz nam pomóc? Masz pomysł na wsparcie branż kreatywnych? 

Zachęcamy do kontaktu