Hala Laboratoria
Przyszłości CRPK

CRPK logo CRPK logo
Laboratoria przyszłości Laboratoria przyszłości
Kontrast Czcionka

Cóż to był za wieczór! 19 lutego odbył się wernisaż wystawy „Cinematographers” Piotra Jaxy. „Cinematographers” to okazja, by zobaczyć niezwykłe artystyczne zdjęcia operatorów filmowych w niespotykanej oprawie. Każda fotografia oddaje ducha i twórczość operatora, dokumentując go w wyjątkowej i osobistej przestrzeni.

Na wernisaż przyszli wspaniali goście. Odwiedzili nas m.in. nestor polskiej fotografii Tadeusz Rolke, Tomek Sikora, Mietek Szcześniak, Małgorzata Potocka, Jacek Kucharczyk, Tomek Konecki oraz wiele innych wspaniałych osobistości ze świata kultury i sztuki. Wernisaż uświetniła muzyka filmowa w wykonaniu Marii Sadowskiej.

A każdego, kto nie miał jeszcze okazji zobaczyć wspaniałych zdjęć Piotra Jaxy, zapraszamy do CRPK! Zobaczcie 30 portretów z lat 1995-2024, które opowiedzą historię światowej kinematografii.

Wystawa otwarta jest od 21 lutego, od godziny 15.00. Potem będzie czynna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Możecie ją zobaczyć w plenerze, idąc do CRPK od strony ulicy Chodakowskiej i hali Labo.

Film podsumowujący wernisaż: https://youtu.be/RF670QxQGdI

Wspieramy działania polskich branż kreatywnych

Chcesz nam pomóc? Masz pomysł na wsparcie branż kreatywnych? 

Zachęcamy do kontaktu