CRPK logo CRPK logo
Kontrast Czcionka

Multimedialne widowisko o Bożym Narodzeniu oraz wspólne śpiewanie polskich tradycyjnych kolęd w wyjątkowej atmosferze.

W grudniu 2022 Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych miało przyjemność gościć spektakl „rodzinne kolędowanie”, w trakcie którego aktorzy Teatru Klasyki Polskiej wspólnie z przyjaciółmi zaprosili publiczność do celebrowania Świąt.

W przedstawieniu wystąpili: Marcin Kwaśny, Anna Ułas, Adam Biedrzycki, Karolina Piwosz, Magdalena Jaworska, Ksawery Szlenkier, Paweł Lipnicki oraz Sylwia Gajdemska.

Teatr Klasyki Polskiej 

Teatr Klasyki Polskiej powstał w celu wypełnienia luki w teatrze polskim, jakim jest brak sceny prezentującej repertuar narodowy, która w stałym repertuarze, miałaby najwybitniejsze dramaty napisane po polsku.

Teatr Klasyki Polskiej studiuje i wystawia najwybitniejsze polskie dramaty oraz adaptacje arcydzieł dawnej literatury polskiej zgodnie z ich literą i duchem, w oparciu o rzetelny warsztat i we współpracy z wybitnymi twórcami teatru. 

 

 

Aktualności

14 grudzień 2022

Otworzyliśmy rok kopernikański w 2023 roku

Ogłoszony 2023 „rokiem kopernikańskim” to niepowtarzalna okazja do celebrowania osiągnięć wielkiego Polaka znanego na całym świecie - Mikołaja Kopernika. W tym roku wielki astronom skończyłby 550 lat!

12 grudzień 2022

Rozwój sektorów kreatywnych w CRPK

Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych to instytucja kultury, której nadrzędnym celem jest wspieranie i promowanie działań polskich przemysłów kreatywnych na niespotykaną dotąd w Polsce skalę.

01 grudzień 2022

Zmieniamy się dla Was

Strona internetowa Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych stale zmienia się dla Was!

Wspieramy działania polskich branż kreatywnych

Chcesz nam pomóc? Masz pomysł na wsparcie branż kreatywnych? 

Zachęcamy do kontaktu