Hala Laboratoria
Przyszłości CRPK

CRPK logo CRPK logo
Laboratoria przyszłości Laboratoria przyszłości
Kontrast Czcionka

CRPK organizatorem „Konsultacji strategii rozwoju branż kreatywnych”. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia. 

17 kwietnia 2024 roku mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć przedstawicieli branż kreatywnych. W Sali Kolumnowej przy ul. Mińskiej 65 zorganizowaliśmy konsultacje w formie aktywnego spotkania warsztatowego, podczas którego profesjonaliści reprezentujący różne przemysły kreatywne mogli porozmawiać o problemach, oczekiwaniach, a także zastanowić się nad rozwiązaniami, której najlepiej służyłyby rozwojowi branż kreatywnych w Polsce. Łącząc się w grupy, najpierw podzielone branżami, a potem problematyką, uczestnicy Konsultacji wypracowywali nowe rozwiązania, które złożą się na raport z i rekomendacje dla Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z nadzieją na włączenie ich do „Strategii Kultury 2024-2028”.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym gościom za poświęcony czas, energię i pomysły – dzięki nim konsultacje były nie tylko pracą, ale też przyjemnością. Mamy nadzieję, że wkrótce uda się znów spotkać w tym gronie, by wypracować kolejne, skuteczne pomysły, które rozwiną polską branżę kreatywną.

Aktualności

09 lipiec 2024

Galeria zdjęć z wernisażu „Graduation Show 10”

W sobotę w CRPK odbył się niezwykle istotny wernisaż dla branży wzorniczej – „Graduation Show 10”, czyli prezentacja dyplomów projektowych absolwentek i absolwentów School of Form.

28 czerwiec 2024

Galeria zdjęć z „MeetUp65: Sounds Good”

Dziękujemy wszystkim panelistom i uczestnikom, którzy wzięli udział w MeetUpie na Mińskiej 65!

28 czerwiec 2024

Wyniki „Sounds like a Game Jam” + zdjęcia

Znamy wyniki „Sounds like a Game Jam”!

16 maj 2024

PARP ogłasza dofinansowanie udziału w EXPO 2025 Osaka!

PARP oferuje możliwość ubiegania się o dofinansowanie udziału w EXPO 2025 Osaka dla MŚP.

13 maj 2024

Filmowcy w CRPK

Miesiąc temu w CRPK mieliśmy przyjemność gościć uzdolnionych filmowców, którzy kręcili u nas swoją najnowszą produkcję pt. „Pusty gest”. Jej fabuła obraca się wokół niezwykłej, a jednocześnie bardzo nam bliskiej tematyki – branży gier wideo!

Wspieramy działania polskich branż kreatywnych

Chcesz nam pomóc? Masz pomysł na wsparcie branż kreatywnych? 

Zachęcamy do kontaktu